Fenerbahçe Beko'da sözleşmesi uzatılan Gherardini: Yeni bir sayfa açıyoruz

Sözleşmesi 2 yıl uzatılan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Maurizio Gherardini, sarı-lacivertli kulüpte kaldığı için heyecanlı olduğunu belirterek yeni bir sayfa açtıklarını kaydetti

Maurizio Gherardini / Fotoğraf: @FBBasketbol

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı'nda 2014'te göreve başlayan İtalyan genel menajer Maurizio Gherardini'nin sözleşmesi 2 sezon uzatıldı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, yeni sezon planlamaları kapsamında, 2014 yılından bu yana genel menajerlik görevini üstlenen Maurizio Gherardini'yle, sözleşmesinin iki sezon daha uzatılması konusunda anlaşmaya varmıştır. Fenerbahçe Beko'nun uzun süredir koruduğu istikrarın parke dışındaki mimarlarından olan ve 2017 yılında Avrupa Ligi tarafından 'Yılın Yöneticisi' seçilen Maurizio Gherardini, yeni sezonda da büyük başarılar için yola çıkacak olan takımımızda genel menajerlik görevini üstlenmeye devam edecektir. Bu anlaşmanın kulübümüz ve Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini için hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

"Yeni bir sayfa açıyoruz"

Sözleşmesinin uzatılmasının ardından kulübün internet sitesine bir açıklama yapan Gherardini, şunları kaydetti:

Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaya devam edebilmekten ötürü son derece heyecanlıyım. Bunun için başkanımız Ali Koç'a, başkan vekilimiz Semih Özsoy'a ve tüm yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Zeljko Obradovic önderliğinde geçen harika yedi sezonun ardından şimdi yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimiz bu yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız. Umarım taraftarlarımız, geçmişte olduğu gibi her zaman bizim arkamızda yer alır. Onların desteğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacımız olacak ve bu desteği hak etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

 

 

Fenerbahçe'de başantrenör Zeljko Obradovic'le yolların ayrılmasının ardından Gherardini'nin de görevi bırakacağı iddia edilmişti.

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU